0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Weidmüller IE-FM6D2UE0050MLD0LD0X 62,5/125µ Multimode OM1 50 m

Art.nr: 258990
SKU: 8993220000
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
3.899 kr
(Exkl. moms 3.119,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
3.899,00
St

Leverans inom 8 till 9 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 3.801,53 kr 97,47 kr = 2.50%
5+ 3.704,05 kr 194,95 kr = 5.00%
10+ 3.509,10 kr 389,90 kr = 10.00%
25+ 3.314,15 kr 584,85 kr = 15.00%
Beskrivning
Släpkedjekabel, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 62,5 µm, PUR, 50 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-breakoutkabel, multimode, LC-Duplex-LC-Duplex, svart, Kärndiameter 62,5 µm
Egenskaper
  • LC-stiftdonförLC-stiftdon
  • Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Svart
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ALC-stiftdon
Anslutningstyp BLC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM1
Fibertyp62,5/125µ
FärgSvart
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd50 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner