0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Weidmüller IE-FM6D2UE0005MSD0SD0X 62,5/125µ Multimode OM1 5 m

Art.nr: 258574
SKU: 8876440050
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
1.099 kr
(Exkl. moms 879,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
1.099,00
St

Leverans inom 8 till 9 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 1.071,53 kr 27,47 kr = 2.50%
5+ 1.044,05 kr 54,95 kr = 5.00%
10+ 989,10 kr 109,90 kr = 10.00%
25+ 934,15 kr 164,85 kr = 15.00%
Beskrivning
Släpkedjekabel, SC duplex IP 20, SC duplex IP 20, 62,5 µm, PUR, 5 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-breakoutkabel, multimode, SC-Duplex-SC-Duplex, svart, Kärndiameter 62,5 µm
Egenskaper
  • SC-stiftdonförSC-stiftdon
  • Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Svart
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ASC-stiftdon
Anslutningstyp BSC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM1
Fibertyp62,5/125µ
FärgSvart
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd5 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner