0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Weidmüller IE-FM5Z2VO0005MSD0SD0X 50/125µ Multimode OM2 5 m

Art.nr: 258538
SKU: 8876350050
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
799 kr
(Exkl. moms 639,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
799,00
St

Leverans inom 5 till 6 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 779,03 kr 19,97 kr = 2.50%
5+ 759,05 kr 39,95 kr = 5.00%
10+ 719,10 kr 79,90 kr = 10.00%
25+ 679,15 kr 119,85 kr = 15.00%
Beskrivning
Förkonfektionerad patchkabel – crossover, SC duplex IP 20, SC duplex IP 20, 50 µm, PVC, 5 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-patchkabel, multimode, SC-Duplex-SC-Duplex, orange, Kärndiameter 50 µm
Egenskaper
  • SC-stiftdonförSC-stiftdon
  • Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Orange
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ASC-stiftdon
Anslutningstyp BSC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgOrange
HalogenfriNej
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd5 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner