0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Weidmüller IE-FM5Z2VO0001MLD0LD0X 50/125µ Multimode OM2 1 m

Art.nr: 202146
SKU: 1276880000
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
649 kr
(Exkl. moms 519,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
649,00
St

Leverans inom 8 till 9 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 632,78 kr 16,22 kr = 2.50%
5+ 616,55 kr 32,45 kr = 5.00%
10+ 584,10 kr 64,90 kr = 10.00%
25+ 551,65 kr 97,35 kr = 15.00%
Beskrivning
Förkonfektionerad patchkabel – crossover, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, PVC, 1 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-patchkabel, multimode, LC-Duplex-LC-Duplex, orange, Kärndiameter 50 µm
Egenskaper
  • LC-stiftdonförLC-stiftdon
  • Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Orange
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ALC-stiftdon
Anslutningstyp BLC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgOrange
HalogenfriNej
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd1 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner