0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Weidmüller IE-FM5D2UE0010MLD0LD0X 50/125µ Multimode OM2 10 m

Art.nr: 258910
SKU: 8979020000
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
1.199 kr
(Exkl. moms 959,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
1.199,00
St

Leverans inom 8 till 9 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 1.169,03 kr 29,97 kr = 2.50%
5+ 1.139,05 kr 59,95 kr = 5.00%
10+ 1.079,10 kr 119,90 kr = 10.00%
25+ 1.019,15 kr 179,85 kr = 15.00%
Beskrivning


Konfektionerade IE-ledningar, FO-breakoutkabel, multimode, LC-Duplex-LC-Duplex, svart, Kärndiameter 50 µm
Egenskaper
  • LC-stiftdonförLC-stiftdon
  • Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Svart
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ALC-stiftdon
Anslutningstyp BLC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgSvart
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd10 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner