0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x ST-15-stiftdon - 1x ST-15-stiftdon] 62,5/125µ Multimode OM1 3 m Weidmüller

Art.nr: 258361
SKU: 8813290000
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
649 kr 595 kr
(Exkl. moms 476 kr)
Inkl. moms + Frakt
595,00
St

Leverans inom 5 till 6 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 580,13 kr 14,87 kr = 2.50%
5+ 565,25 kr 29,75 kr = 5.00%
10+ 535,50 kr 59,50 kr = 10.00%
25+ 505,75 kr 89,25 kr = 15.00%
Beskrivning
Förkonfektionerad patchkabel – crossover, ST, ST IP 20, 62,5 µm, PVC, 3 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-patchkabel, multimode, ST-ST, orange, Kärndiameter 62,5 µm
Egenskaper
  • ST-15-stiftdon
  • ST-15-stiftdonförSimplex-AnslutningskabelFärg: Orange
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp AST-15-stiftdon
Anslutningstyp BST-15-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM1
Fibertyp62,5/125µ
FärgOrange
HalogenfriNej
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd3 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperSimplex
Recensioner