0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Weidmüller IE-FM6D2UE0175MSD0SD0X 62,5/125µ Multimode OM1 175 m

Art.nr: 201798
SKU: 1224960000
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
11.799 kr
(Exkl. moms 9.439,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
11.799,00

Leverans inom 8 till 9 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 11.504,03 kr 294,97 kr = 2.50%
5+ 11.209,05 kr 589,95 kr = 5.00%
10+ 10.619,10 kr 1.179,90 kr = 10.00%
25+ 10.029,15 kr 1.769,85 kr = 15.00%
Beskrivning
Weidmüller fiberoptisk kabel duplex SC kontakt / SC-kontakt 62,5 / 125μ Multi OM1 175 m

Observera, denna text är maskinöversatt.

Optiska kablar fungerar, till skillnad från kopparkablar även under svåra förhållanden. Den optiska Leister påverka några elektronik. Den låga dämpningen av den optiska kabeln är också möjligt att överbrygga stora avstånd. SC-kontakt SC-kontakter är standard kontaktdon för fiber kablage. Du har en automatisk låsning och en twist. Användningen rekommenderas för nya installationer av datanät med fiberoptisk teknik. Kontakten är lämplig för enkelmodsfibrer och multimodfibrer. Med den kan göras simplex, duplex och flera anslutningar.
Egenskaper
  • SC-kontakt till SC Duplex kontaktdon kabel Färg: Svart
Utrustning
  • Vajer kabel: SC duplex IP 20, SC-duplex IP 20 PUR monterade fiberoptisk kabel
Recensioner