0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x SC-stiftdon - 1x SC-stiftdon] 62,5/125µ Multimode OM1 15 m Weidmüller

Art.nr: 201586
SKU: 1203370000
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
1.395 kr
(Exkl. moms 1.116 kr)
Inkl. moms + Frakt
1.395,00
St

Leverans inom ca. 3 veckor*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 1.360,13 kr 34,87 kr = 2.50%
5+ 1.325,25 kr 69,75 kr = 5.00%
10+ 1.255,50 kr 139,50 kr = 10.00%
25+ 1.185,75 kr 209,25 kr = 15.00%
Beskrivning
Weidmüller fiberoptisk kabel duplex SC kontakt / SC-kontakt 62,5 / 125μ Multi OM1 15 m

Observera, denna text är maskinöversatt.

Monterad RJ45-kabel. Vajer kabel, SC-duplex IP 20, SC-duplex IP 20, 62,5 mm, PUR, 15 m.
Egenskaper
  • IE FM6D2UE0015MSD0SD0X
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ASC-stiftdon
Anslutningstyp BSC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM1
Fibertyp62,5/125µ
FärgSvart
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd15 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner