0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Weidmüller IE-FM6C2UE0100MSD1SD1X 62,5/125µ Multimode OM1 100 m

Art.nr: 202683
SKU: 1318011000
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
8.599 kr
(Exkl. moms 6.879,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
8.599,00
St

Leverans inom 11 till 12 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 8.384,03 kr 214,97 kr = 2.50%
5+ 8.169,05 kr 429,95 kr = 5.00%
10+ 7.739,10 kr 859,90 kr = 10.00%
25+ 7.309,15 kr 1.289,85 kr = 15.00%
Beskrivning
Släpkedjekabel, SC IP 67 bajonett V01 metall, SC IP 67 bajonett V01 metall, 62,5 µm, PUR, 100 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-breakoutkabel, multimode, SC-Duplex-SC-Duplex, svart, Kärndiameter 62,5 µm
Egenskaper
  • SC-stiftdonförSC-stiftdon
  • Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Svart
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ASC-stiftdon
Anslutningstyp BSC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM1
Fibertyp62,5/125µ
FärgSvart
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd100 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner