0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x SC-stiftdon - 1x SC-stiftdon] 50/125µ Multimode OM2 5 m Weidmüller

Art.nr: 258538
SKU: 8876350050
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
795 kr
(Exkl. moms 636 kr)
Inkl. moms + Frakt
795,00
St

Leverans inom ca. 5 veckor*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 775,13 kr 19,87 kr = 2.50%
5+ 755,25 kr 39,75 kr = 5.00%
10+ 715,50 kr 79,50 kr = 10.00%
25+ 675,75 kr 119,25 kr = 15.00%
Beskrivning
Förkonfektionerad patchkabel – crossover, SC duplex IP 20, SC duplex IP 20, 50 µm, PVC, 5 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-patchkabel, multimode, SC-Duplex-SC-Duplex, orange, Kärndiameter 50 µm
Egenskaper
  • SC-stiftdon
  • SC-stiftdonförDuplex-AnslutningskabelFärg: Orange
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ASC-stiftdon
Anslutningstyp BSC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgOrange
HalogenfriNej
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd5 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner