0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Weidmüller IE-FM5D2UE0100MST0ST0X 50/125µ Multimode OM2 100 m

Art.nr: 258584
SKU: 8876451000
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
6.099 kr
(Exkl. moms 4.879,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
6.099,00
St

Leverans inom ca. 3 veckor*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 5.946,53 kr 152,47 kr = 2.50%
5+ 5.794,05 kr 304,95 kr = 5.00%
10+ 5.489,10 kr 609,90 kr = 10.00%
25+ 5.184,15 kr 914,85 kr = 15.00%
Beskrivning
Släpkedjekabel, ST IP 20, ST IP 20, 50 µm, PUR, 100 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-breakoutkabel, multimode, SC-Duplex-SC-Duplex, svart, Kärndiameter 50 µm
Egenskaper
  • ST-15-stiftdonförST-15-stiftdon
  • Simplex-Anslutningskabel
  • Färg: Svart
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp AST-15-stiftdon
Anslutningstyp BST-15-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgSvart
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd100 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperSimplex
Recensioner