0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x ST-15-stiftdon - 1x ST-15-stiftdon] 50/125µ Multimode OM2 100 m Weidmüller

Art.nr: 258584
SKU: 8876451000
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
6.099 kr 5.999 kr
(Exkl. moms 4.799,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
5.999,00
St

Leverans inom ca. 4 veckor*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 5.849,03 kr 149,97 kr = 2.50%
5+ 5.699,05 kr 299,95 kr = 5.00%
10+ 5.399,10 kr 599,90 kr = 10.00%
25+ 5.099,15 kr 899,85 kr = 15.00%
Beskrivning
Släpkedjekabel, ST IP 20, ST IP 20, 50 µm, PUR, 100 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-breakoutkabel, multimode, SC-Duplex-SC-Duplex, svart, Kärndiameter 50 µm
Egenskaper
  • ST-15-stiftdon
  • ST-15-stiftdonförSimplex-AnslutningskabelFärg: Svart
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp AST-15-stiftdon
Anslutningstyp BST-15-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgSvart
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd100 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperSimplex
Recensioner