0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x ST-15-stiftdon - 1x ST-15-stiftdon] 50/125µ Multimode OM2 50 m Weidmüller

Art.nr: 258583
SKU: 8876450500
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
3.345 kr
(Exkl. moms 2.676 kr)
Inkl. moms + Frakt
3.345,00
St

Leverans inom ca. 6 veckor*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 3.261,38 kr 83,62 kr = 2.50%
5+ 3.177,75 kr 167,25 kr = 5.00%
10+ 3.010,50 kr 334,50 kr = 10.00%
25+ 2.843,25 kr 501,75 kr = 15.00%
Beskrivning
Släpkedjekabel, ST IP 20, ST IP 20, 50 µm, PUR, 50 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-breakoutkabel, multimode, SC-Duplex-SC-Duplex, svart, Kärndiameter 50 µm
Egenskaper
  • ST-15-stiftdon
  • ST-15-stiftdonförSimplex-AnslutningskabelFärg: Svart
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp AST-15-stiftdon
Anslutningstyp BST-15-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgSvart
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd50 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperSimplex
Recensioner