0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Weidmüller IE-FM5D2UE0050MLD0LD0X 50/125µ Multimode OM2 50 m

Art.nr: 258913
SKU: 8979040000
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
3.599 kr
(Exkl. moms 2.879,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
3.599,00

Leverans inom 10 till 11 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 3.509,03 kr 89,97 kr = 2.50%
5+ 3.419,05 kr 179,95 kr = 5.00%
10+ 3.239,10 kr 359,90 kr = 10.00%
25+ 3.059,15 kr 539,85 kr = 15.00%
Beskrivning
Släpkedjekabel, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, PUR, 50 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-breakoutkabel, multimode, LC-Duplex-LC-Duplex, svart, Kärndiameter 50 µm
Egenskaper
  • LC-stiftdonförLC-stiftdon
  • Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Svart
Recensioner