0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x LC-stiftdon - 1x LC-stiftdon] 50/125µ Multimode OM2 50 m Weidmüller

Art.nr: 258913
SKU: 8979040000
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
3.499 kr 3.445 kr
(Exkl. moms 2.756 kr)
Inkl. moms + Frakt
3.445,00
St

Leverans inom ca. 6 veckor*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 3.358,88 kr 86,12 kr = 2.50%
5+ 3.272,75 kr 172,25 kr = 5.00%
10+ 3.100,50 kr 344,50 kr = 10.00%
25+ 2.928,25 kr 516,75 kr = 15.00%
Beskrivning
Släpkedjekabel, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, PUR, 50 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-breakoutkabel, multimode, LC-Duplex-LC-Duplex, svart, Kärndiameter 50 µm
Egenskaper
  • LC-stiftdon
  • LC-stiftdonförDuplex-AnslutningskabelFärg: Svart
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ALC-stiftdon
Anslutningstyp BLC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgSvart
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd50 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner