0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x SC-stiftdon - 1x SC-stiftdon] 50/125µ Multimode OM2 10 m Weidmüller

Art.nr: 258560
SKU: 8876430100
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
1.599 kr 1.545 kr
(Exkl. moms 1.236 kr)
Inkl. moms + Frakt
1.545,00
St

Leverans inom ca. 4 veckor*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 1.506,38 kr 38,62 kr = 2.50%
5+ 1.467,75 kr 77,25 kr = 5.00%
10+ 1.390,50 kr 154,50 kr = 10.00%
25+ 1.313,25 kr 231,75 kr = 15.00%
Beskrivning
Släpkedjekabel, SC duplex IP 20, SC duplex IP 20, 50 µm, PUR, 10 m

Konfektionerade IE-ledningar, FO-breakoutkabel, multimode, SC-Duplex-SC-Duplex, svart, Kärndiameter 50 µm
Egenskaper
  • SC-stiftdon
  • SC-stiftdonförDuplex-AnslutningskabelFärg: Svart
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ASC-stiftdon
Anslutningstyp BSC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgSvart
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd10 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner