0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Phoenix Contact FL SM PATCH 5,0 ST-ST 9/125µ Singlemode OS1 5 m

Art.nr: 788610
SKU: 2901838
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
1.299 kr
(Exkl. moms 1.039,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
1.299,00
St

Leverans inom 8 till 9 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.
Beskrivning
Phoenix Contact fiberoptisk kabel Simplex ST-kontakt / ST-kontakt 9 / 125μ enda läge OS1 5 m

Observera, denna text är maskinöversatt.

Monterade fiberoptisk kabel, bryta ut kabel, fiberoptisk single 9/125 mikron, kontakterna: B-FOC (ST) / B-FOC (ST), Skydd: IP20, för montering i kabelkanaler eller styrskåp, längd: 5 m
Egenskaper
  • ST-15-stiftdonförST-15-stiftdon
  • Simplex-Anslutningskabel
  • Färg: Gul
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp AST-15-stiftdon
Anslutningstyp BST-15-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialSinglemode OS1
Fibertyp9/125µ
FärgGul
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd5 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperSimplex
Recensioner