0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x SC-stiftdon - 1x ST-15-stiftdon] 9/125µ Singlemode OS1 5 m Phoenix Contact

Art.nr: 788250
SKU: 2901834
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
2.145 kr
(Exkl. moms 1.716 kr)
Inkl. moms + Frakt
2.145,00
St

Leverans inom 5 till 6 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.
Beskrivning
Phoenix Contact fiberoptisk kabel duplex, simplex SC kontakt / ST-kontakt 9 / 125μ enda läge OS1 5 m

Observera, denna text är maskinöversatt.

Monterade fiberoptisk kabel, bryta ut kabel, fiberoptisk single 9/125 mikron, kontakt: SC duplex / B-FOC (ST), Skydd: IP20, för montering i kabelkanaler eller styrskåp, längd: 5 m
Egenskaper
  • SC-stiftdon
  • ST-15-stiftdonförDuplex, Simplex-AnslutningskabelFärg: Gul
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ASC-stiftdon
Anslutningstyp BST-15-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialSinglemode OS1
Fibertyp9/125µ
FärgGul
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd5 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex, Simplex
Recensioner