0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Phoenix Contact FL SM PATCH 2,0 SC-SC 9/125µ Singlemode OS1 2 m

Art.nr: 773842
SKU: 2901830
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
1.499 kr 1.445 kr
(Exkl. moms 1.156 kr)
Inkl. moms + Frakt
1.445,00
St

Leverans inom ca. 5 veckor*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.
Beskrivning
Phoenix Contact fiberoptisk kabel duplex SC kontakt / SC-kontakt 9 / 125μ enda läge OS1 2 m

Observera, denna text är maskinöversatt.

Monterade fiberoptisk kabel, bryta ut kabel, fiberoptisk single 9/125 mikron, kontakt: SC Duplex / SC duplex, kapslings: IP20, för montering i kabelkanaler eller styrskåp, längd: 2 m
Egenskaper
  • SC-stiftdonförSC-stiftdon
  • Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Gul
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ASC-stiftdon
Anslutningstyp BSC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialSinglemode OS1
Fibertyp9/125µ
FärgGul
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd2 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner