0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Phoenix Contact FL SM PATCH 2,0 LC-ST 9/125µ Singlemode OS1 2 m

Art.nr: 772106
SKU: 2989349
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
999 kr
(Exkl. moms 799,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
999,00
St

Leverans inom 5 till 6 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 974,03 kr 24,97 kr = 2.50%
5+ 949,05 kr 49,95 kr = 5.00%
10+ 899,10 kr 99,90 kr = 10.00%
Beskrivning
Phoenix Contact fiberoptisk kabel Simplex, Duplex LC kontakt / ST-kontakt 9 / 125μ enda läge OS1 2 m

Observera, denna text är maskinöversatt.

Monterade fiberoptisk kabel, bryta ut kabel, fiberoptisk single 9/125 mikron, kontakt: LC / B-FOC (ST), Skydd: IP20, för montering i kabelkanaler eller styrskåp, längd: 2 m
Egenskaper
  • LC-stiftdonförST-15-stiftdon
  • Simplex, Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Gul
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ALC-stiftdon
Anslutningstyp BST-15-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialSinglemode OS1
Fibertyp9/125µ
FärgGul
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd2 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperSimplex, Duplex
Recensioner