0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Phoenix Contact FL SM PATCH 1,0 ST-ST 9/125µ Singlemode OS1 1 m

Art.nr: 772150
SKU: 2901836
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
899 kr 856,70 kr
(Exkl. moms 685,36 kr)
Inkl. moms + Frakt
856,70
St

Leverans inom ca. 5 veckor*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
5+ 830,99 kr 25,71 kr = 3.00%
10+ 805,29 kr 51,41 kr = 6.00%
15+ 771,03 kr 85,67 kr = 10.00%
Beskrivning
Phoenix Contact fiberoptisk kabel duplex, simplex ST-kontakter / ST-kontakt 9 / 125μ enda läge OS1 1m

Observera, denna text är maskinöversatt.

Monterade fiberoptisk kabel, bryta ut kabel, fiberoptisk single 9/125 mikron, kontakterna: B-FOC (ST) / B-FOC (ST), Skydd: IP20, för montering i kabelkanaler eller styrskåp, längd: 1 m
Egenskaper
  • ST-15-stiftdonförST-15-stiftdon
  • Duplex, Simplex-Anslutningskabel
  • Färg: Gul
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp AST-15-stiftdon
Anslutningstyp BST-15-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialSinglemode OS1
Fibertyp9/125µ
FärgGul
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd1 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex, Simplex
Recensioner