0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Phoenix Contact FL SM PATCH 1,0 SC-SC 9/125µ Singlemode OS1

Art.nr: 773869
SKU: 2901829
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
799 kr
(Exkl. moms 639,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
799,00
St

Leverans inom 8 till 9 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 779,03 kr 19,97 kr = 2.50%
Beskrivning
Phoenix Contact fiberoptisk kabel duplex SC kontakt / SC-kontakt 9 / 125μ enda läge OS1

Observera, denna text är maskinöversatt.

Monterade fiberoptisk kabel, bryta ut kabel, fiberoptisk single 9/125 mikron, kontakt: SC Duplex / SC duplex, kapslings: IP20, för montering i kabelkanaler eller styrskåp, längd: 1 m
Egenskaper
  • SC-stiftdonförSC-stiftdon
  • Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Gul
Specifikationer
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ASC-stiftdon
Anslutningstyp BSC-stiftdon
FibermaterialSinglemode OS1
Fibertyp9/125µ
FärgGul
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner