0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Phoenix Contact FL MM PATCH 5,0 LC-LC 50/125µ Multimode OM2 5 m

Art.nr: 774573
SKU: 2901799
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
999 kr
(Exkl. moms 799,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
999,00
St

Leverans inom 8 till 9 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.
Beskrivning
Phoenix Contact fiberoptisk kabel duplex LC kontakt / LC-kontakter 50 / 125μ Multi OM2 5 m

Observera, denna text är maskinöversatt.

Monterade fiberoptisk kabel, bryta ut kabel, fiber 50/125 multi mikron, kontakt: LC / LC, skydd: IP20, för montering i kabelkanaler eller styrskåp, längd: 5 m
Egenskaper
  • LC-stiftdonförLC-stiftdon
  • Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Orange
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ALC-stiftdon
Anslutningstyp BLC-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgOrange
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd5 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner