0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Phoenix Contact FL MM PATCH 2,0 ST-ST 50/125µ Multimode OM2 2 m

Art.nr: 717451
SKU: 2901816
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
799 kr
(Exkl. moms 639,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
799,00
St

Leverans inom 10 till 11 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 779,03 kr 19,97 kr = 2.50%
5+ 759,05 kr 39,95 kr = 5.00%
10+ 719,10 kr 79,90 kr = 10.00%
Beskrivning
Phoenix Contact fiberoptisk kabel Simplex ST-kontakt / ST-kontakt 50 / 125μ Multi OM2 2m

Observera, denna text är maskinöversatt.

Monterade fiberoptisk kabel, bryta ut kabel, fiber 50/125 multi mikron, kontakter: B-FOC (ST) / B-FOC (ST), Skydd: IP20, för montering i kabelkanaler eller styrskåp, längd: 2 m
Egenskaper
  • ST-kontakt till ST-kontakten Simplex-kontakt Kabel färg: Orange
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp AST-15-stiftdon
Anslutningstyp BST-15-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgOrange
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd2 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperSimplex
Recensioner