0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Phoenix Contact FL MM PATCH 2,0 LC-SCRJ 50/125µ Multimode OM2 2 m

Art.nr: 567455
SKU: 2901803
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
749 kr 639,93 kr
(Exkl. moms 511,94 kr)
Inkl. moms + Frakt
639,93
St

Leverans inom ca. 5 veckor*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
10+ 627,13 kr 12,80 kr = 2.00%
20+ 607,93 kr 32 kr = 5.00%
Beskrivning
Phoenix Contact fiberoptisk kabel duplex LC-kontakt / SC-RJ plug 50 / 125μ Multi OM2 2m

Observera, denna text är maskinöversatt.

Monterade fiberoptisk kabel, bryta ut kabel, fiber 50/125 multi mikron, kontakt: LC / SCRJ, Skydd: IP20, för montering i kabelkanaler eller styrskåp, längd: 2 m
Egenskaper
  • LC-stiftdonförSC-RJ stiftdon
  • Duplex-Anslutningskabel
  • Färg: Orange
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp ALC-stiftdon
Anslutningstyp BSC-RJ stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM2
Fibertyp50/125µ
FärgOrange
HalogenfriJa
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd2 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperDuplex
Recensioner