0
0
0

Fiberoptik LWL Anslutningskabel Axing 9/125µ Singlemode OS1 500 m

Art.nr: 1170886
SKU: OAK 500-02
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!
1.899 kr
(Exkl. moms 1.519,20 kr)
Inkl. moms + Frakt
1.899,00
St

Leverans inom 12 till 13 dagar*

* Helgfri måndag till fredag med alternativet "Snabbleverans till dörren inom Sverige (UPS Standard)". Ytterligare tre fraktalternativ finns att välja på.

» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre

Antal Styckpris * Du sparar kr
2+ 1.851,53 kr 47,47 kr = 2.50%
5+ 1.804,05 kr 94,95 kr = 5.00%
10+ 1.709,10 kr 189,90 kr = 10.00%
25+ 1.614,15 kr 284,85 kr = 15.00%
Beskrivning


Observera, denna text är maskinöversatt.

Optiska kablar fungerar, till skillnad från kopparkablar även under svåra förhållanden. Den optiska Leister påverka några elektronik. Den låga dämpningen av den optiska kabeln är också möjligt att överbrygga stora avstånd.
Egenskaper
  • FC/PC-haneförFC/PC-hane
  • Simplex-Anslutningskabel
  • Färg: Gul
Specifikationer
Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp AFC/PC-hane
Anslutningstyp BFC/PC-hane
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialSinglemode OS1
Fibertyp9/125µ
FärgGul
HalogenfriNej
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd500 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperSimplex
Recensioner